O nas

IwarePrint to rozbudowana platforma e-commerce i pierwszy w Polsce w pełni automatyczny system Web2Print. Jest to system, który optymalizuje procesy, uporządkowuje pracę w drukarni. Poprzez odpowiednie zarządzanie obiegiem zlecenia oraz możliwościom internetowej obsługi sprzedaży – znacznie obniża koszty prowadzenia firmy.

 

Stworzony dla profesjonalistów

IwarePrint to również nowoczesne narzędzie do prowadzenia biznesu online. Korzystając z IwarePrint możesz łatwo zorganizować i kontrolować pracę. To w największym możliwym skrócie: rozbudowany sklep internetowy z procesami do zarządzania produkcją w Twojej drukarni. Obsługujemy ogromne drukarnie, zespoły grafików, duże agencje reklamowe. 

 

 Zarządzanie drukarnią i agencją

IwarePrint to rozwiązanie e-commerce do zarządzania produkcją i sprzedażą on-line, dedykowane dla Drukarni i Agencji Reklamowych. Stabilność i automatyzacja pracy polegająca na ponad 10 letnim doświadczeniu w rozwoju produktu.

 

Moduły - sam decydujesz co potrzebujesz

System iP ma charakter modułowy. Bazowy moduł IwarePrint to zaawansowana platforma e-commerce. Możesz dobierać dodatkowe segmenty (moduły), które rozbudowują system o dodatkowe funkcjonalności.

 

 

           

           

Nieskończona baza wiedzy i pomoc od ręki

Jeśli któryś z procesów sprawia Ci problem, lub jest dla Ciebie niezrozumiały, nasz helpdesk jest do Twojej dyspozycji. Obszerne kompendium wiedzy o systemie - zobacz nasze materiały.